sobota, 5 listopada 2016

Owocowo mi z Zott Primo!

Dzięki portalowi trnd.pl mam przyjemność testować/smakować jogurtów naturalnych z dodatkami Zott Primo. Dziś przedstawię i oddam swoją opinię o tych z owocami.

Sam jogurt naturalny jest w każdym z jogurtów taki sam. Jego skład jest IDEALNY- bez zbędnych dodatków, przezdrowy- mlekobiałka mleka, żywe kultury bakterii.


1. Sweet Blueberry.


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Smak zgadza się w 100% z nazwą (SŁODKA JAGODA). W musie znajduje się dużo kawałków tych owoców. Słodycz jest jednak idealnie wyważona- nie za mocna (jak w niektórych innych jogurtach z toną chemii i cukru). Gorąco polecam. 


2. Paradise Peach.


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

(RAJSKA BRZOSKWINIA) Bardzo wyczuwalny smak brzoskwini- świeżej i soczystej. Również wyczuwalne kawałki owoców. Coś pysznego. 


3. Sunny Strawberry.


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
(SŁONECZNA TRUSKAWKA). Nie jest to jogurt dla amatorów bardzo słodkich truskawkowych jogurtów. Owoce tu są bardzo wyczuwalne, mają niezwykle naturalny smak, jakby jadło się domowej roboty dżem z truskawek z własnego ogródka. Jednak cukru dla osób przyzwyczajonych do jedzenia go w dużych ilościach, będzie za mało. Ja już od jakiegoś czasu nie jem cukru, więc dla mnie super, jednak koleżanka, fanka słodkości, stwierdziła, że jej za mało :D To pokazuje jak nasz organizm przyzwyczaja się do słodkiego i chce coraz więcej.


4. Juicy Cherry


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
(SOCZYSTA WIŚNIA) Ten jogurt przeznaczony jest zdecydowanie dla wielbicieli kwaśnych smaków. Mus zawiera soczyste kawałki naprawdę smacznych, kwaskowatych wiśni. 


Serdecznie polecam Wam jogurty Zott Natur/Primo(nowa nazwa).  W następnym poście o tych z dodatkiem musli :) 
.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz