piątek, 6 stycznia 2017

Le Petit Marseillais Pielęgnujący krem do mycia Nawilżanie

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Le Petit Marseillais zaprasza Cię na zmysłowy rytuał morskiej pielęgnacji. Odkryj dobroczynne działanie składników zamkniętych w Pielęgnującym Kremie do mycia Le Petit Marseillais.

ALGI Z MORZA ŚRÓDZIEMNEGO: prawdziwy skarb z głębi Morza Śródziemnego, od zawsze wykorzystywany w zabiegach pielęgnacyjnych. 

BIAŁA GLINKA: zawarta w naszym Kremie do mycia biała glinka pochodzi z Francji. Jest to podstawowy składnik wielu kosmetyków pielęgnacyjnych. 

Kremowa konsystencja kosmetyku sprawia, że skóra po prysznicu pozostaje miękka, nawilżona i otulona świeżością bryzy morskiej. 

Odkryj nowy rytuał morskiej pielęgnacji Le Petit Marseillais.
     Wejdź na www.lpm.pl i dowiedz się więcej.

pH neutralne dla skóry / produkt testowany dermatologicznie / biodegradowalna baza myjąca pochodzenia roślinnego I tak oto jestem bogatsza w kolejne przyjemne chwile z Le Petit Marseillais- morska seria jest przecudowna. Krem do mycia ma niezwykle świeży, morski zapach. Pozwala się zrelaksować i odpłynąć podczas kąpieli w dalekie morze. Świetnie się rozprowadza, pieni i nawilża ciało. Piękne opakowanie pobudza wyobraźnię i doskonale odzwierciedla morski klimat, który zapanowuje po jego otwarciu. Gorąco polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz