piątek, 28 lipca 2017

Litozin® Kolagen

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć 

Po 3 miesiącach sumiennej suplementacji przychodzę dziś z opinią na temat tabletek Litozin® Kolagen, które miałam okazję testować dzięki streetcom.pl. Poprzedni wpis na ich temat---> tutaj

Zacznijmy od tego, że zdecydowałam się wziąć udział w kampanii z powodu częstej jazdy na rowerze i pracy w ogródku. Są to czynności obciążające stawy i chciałam zapobiec różnego rodzaju bólom itp., które już mi się niestety zdarzały. 

Po około 1,5 miesiąca regularnego przyjmowania 1 tabletki dziennie (zgodnie z instrukcją), zaczęłam czuć poprawę. Praca chrząstek stawowych w nogach przestała być tak odczuwalna, było mi łatwiej i przyjemniej wykonywać moje ulubione czynności. Poczułam się sprawniejsza. Przestało mi "strzelać" w kolanach.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć


Tabletki są niestety dosyć duże i grube, co sprawiało mi lekki dyskomfort w ich przełykaniu przez pierwsze 2 dni, zanim zorientowałam się, że można je podzielić na pół :D Jest to jedyny minus tego suplementu- zawsze wygodniej byłoby wyjąć całą, malutką tabletkę i ją od razu połknąć. No ale nie to jest najważniejsze. Skład tabletek jest naprawdę godny podziwu:

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć 


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Chrząstka stawowa ma istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania stawów, szczególnie stawów kończyn dolnych. Pokrywa ona końce kości tworzących staw, zapobiegając ścieraniu się kości. Jednakże wskutek procesów związanych z wiekiem wiele osób zaczyna odczuwać problemy ze stawami i ich ruchomością. Dlatego ważne jest utrzymanie sprawności chrząstki stawowej poprzez odpowiedni tryb życia (ćwiczenia, zapobieganie nadwadze). Stosowanie preparatów wpływających na budowę chrząstki oraz jej funkcjonowanie sprzyja utrzymaniu sprawnych stawów. 

Zastosowanie LITOZIN® Kolagen

Dla zachowania sprawności stawów ważna jest prawidłowa dieta oraz zdrowy tryb życia, w tym odpowiedni poziom aktywności fizycznej. 
Suplement diety LITOZIN® Kolagen zalecany jest osobom chcącym utrzymać na długo sprawność stawów, w tym osobom dojrzałym i z nadwagą oraz prowadzącym tryb życia obciążający stawy, np. osobom uprawiającym sport.


Serdecznie polecam wszystkim, którzy czują, że czegoś takiego potrzebują.
Opakowanie (30 tabletek) kosztuje około 25 PLN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz