niedziela, 18 grudnia 2016

Rajstopy profilaktyczne uciskowe DetramaxDETRAMAX rajstopy profilaktyczne uciskowe
 stopień kompresji 11-13 mmHg

Skuteczne w profilaktyce przewlekłej niewydolności żylnej

Zapobiegają powstawaniu żylaków i pajączków

Łagodzą ból i obrzęk nóg

Wspomagająco w profilaktyce zakrzepicy i zatorowości płucnej u osób w podróży i po urazach


Do 100 prań bez utraty kształtu i kompresji. 

Uciskowe rajstopy profilaktyczne Detramax zapewniają stopniowy ucisk od kostek do góry nóg, wzmacniając i kształtując nogi. Rajstopy stymulują krążenie na całej długości nóg, zapobiegając ich zmęczeniu, obrzękom i bólowi. Zastosowany mechanizm elastycznego ucisku zapewnia prawidłowe pompowanie krwi w kierunku serca, likwiduje zastój żylny, ułatwia powrót krwi oraz przeciwdziała obrzękowi i zastojowi limfatycznemu.

Rajstopy Detramax są szczególnie polecane dla:
  • Osób genetycznie obciążonych przewlekłą niewydolnością żylną (PNŻ) oraz z pierwszymi objawami PNŻ takimi jak mrowienie, opuchlizna, pajączki. Szczególnie polecane są dla osób z dziedzicznymi skłonnościami do powstawania żylaków.
  • Osób wykonujących prace siedzące lub stojące. Długotrwałe stanie lub siedzenie unieruchamia mięśnie podudzia, które wspomagają transport krwi w żyłach kończyn dolnych w kierunku serca, co prowadzi do nadmiaru krwi w kończynach dolnych, co z kolei prowadzi do obrzęków i bólu nóg.
  • Pasażerów odbywających długie loty samolotem bądź podróżujących samochodem, gdyż zaburzenie krążenia krwi w takich przypadkach może doprowadzić do choroby zakrzepowo-zatorowej nawet u młodych ludzi.
  • Osób z nadwagą.
  • Profilaktycznie w przewlekłej niewydolności żylnej u kobiet w ciąży.  
Rajstopy Detramax:
  •  Posiadają zaznaczoną i wzmocnioną piętę oraz obszar palców.
  • Zawierają aktywne jony srebra, które zapobiegają rozmnażaniu się mikroorganizmów (pleśni i bakterii), co zwiększa higieniczność i trwałość rajstop oraz przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i uprzyjemnia codzienne noszenie rajstop.
  • Produkt posiada certyfikat OEKO-TEX oraz Certyfikat Instytutu Włókiennictwa.
Skład: 85% Poliamid, 15% Elastan (Lycra®) 

  
Jestem zachwycona działaniem tych rajstop. Z racji wykonywanego zawodu (praca siedząca) moje nogi często są obolałe. Dzięki systematycznemu noszeniu, rzeczywiście czuję ulgę. Zaliczam się do grona osób z dziedzicznymi skłonnościami do powstawania żylaków, dlatego wolę dmuchać na zimne. Rajstopy wykonane są z dobrej jakości materiału, mają przyjemny, odświeżający zapach, są wygodne i przede wszystkim skuteczne. Polecam wszystkim kobietom! :)  Paczkę otrzymałam od firmy Streetcom.


Link do rejestracji na stronie Streetcom.pl- testujesz za darmo różnego rodzaju produkty (w paczce produkty pełnowymiarowe dla Ciebie i próbki dla znajomych)----->  KLIK 


   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz