niedziela, 25 grudnia 2016

Żel kojący do nóg VenoDetramax

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
Dzięki STREETCOM.PL (link do rejestracji) testuję rajstopy profilaktyczne uciskowe (link do opinii) oraz żel kojący do nóg firmy Detramax. Muszę przyznać, że jest to najlepszy produkt do obolałych i obrzękniętych nóg, jaki do tej pory stosowałam. Świetnie niweluje uczucie ciężkości nóg, z którym mam niestety problem. Zapach jest niezwykle świeży, przyjemny dla nosa. Konsystencja lepkiego żelu sprawia, że produkt nanosi się komfortowo i szybko się wchłania, pozostawiając przyjemne uczucie lekkości nóg, ochłodzenia i orzeźwienia. Doskonale nawilża i wygładza skórę.


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

VENODETRAMAX Z KASZTANOWCEM ŻEL KOJĄCY DO NÓG to łagodny żel pielęgnacyjny, który w szczególności jest polecany osobom mającym skłonności do obrzęków nóg. Nie posiada w składzie parabenów.

Przy regularnym stosowaniu:
  • pomaga łagodzić obrzęk, świąd i uczucie ciężkości nóg,
  • przyczynia się do zmniejszenia skłonności do powstawania nowych, rozszerzonych naczynek, oraz poprawia wygląd skóry w miejscu już istniejących,
  • wspiera utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry,
  • chłodzi, zapewniając uczucie odprężenia i komfortu.

VENODETRAMAX Z KASZTANOWCEM ŻEL KOJĄCY DO NÓG uzyskał pozytywną opinię specjalisty z zakresu dermatologii.

Rajstopy profilaktyczne uciskowe+ żel kojący do nóg (75ml) firmy Detramax można kupić za około 40 PLN. Świetny zestaw zarówno dla siebie, jak i na prezent. Serdecznie polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz