wtorek, 6 września 2016

Pasta wybielająca Biała Perła

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Od miesiąca razem z serwisem Uroda i Zdrowie testuję pastę wybielającą zęby firmy Biała Perła BIEL I OCHRONA. Producent zapewnia, że pomaga ona usuwać przebarwienia powstałe przez barwiące napoje i żywność, likwiduje nalot i osad, przywraca i utrzymuje naturalną biel zębów i wzmacnia szkliwo. Działa też bakteriostatycznie i przeciwdziała nadwrażliwości.Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Pasta ma turkusowy kolor i żelową konsystencję. W smaku wyczuwam orzeźwiającą miętę, eukaliptus i niespotykane wcześniej w pastach do zębów nuty korzenne. Połączenie to jest naprawdę przyjemne i oryginalne. 

Opakowanie jest ładne i poręczne. Pastę wyciska się z trudem, co według mnie jest ogromną zaletą, ponieważ nie ma możliwości, aby wycisnęło się jej za dużo. Dzięki temu łatwo kontrolować ilość, jaką chcemy nanieść na szczoteczkę. 

Pasta bardzo dobrze się pieni. Po jej użyciu zęby są dobrze wyczyszczone, a oddech świeży przez długi czas. Stosuję ją zgodnie z zaleceniami na opakowaniu- 2 razy dziennie. Jestem idealnym testerem, ponieważ moje zęby przebarwione są przez regularne picie kawy i palenie papierosów. Poza tym są lekko wrażliwe na zimne napoje i żywność. 


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Po miesiącu stosowania muszę stwierdzić, że efekty są- może nie spektakularne, bo do tego potrzebne są specjalistyczne, mocne środki wybielające- ale zauważyłam, że przebarwienia lekko się zmniejszyły, a zęby nie są już tak wrażliwe na zimno. Zadowala mnie również odświeżająca funkcja pasty- po umyciu czuje się przyjemne orzeźwienie i oczyszczenie. Cena- ok. 17 PLN. Pojemność- 75ml.


Zalety:
lekka likwidacja przebarwień

porządne oczyszczenie i orzeźwienie

zmniejszenie nadwrażliwości zębów

smak

wygodne opakowanie 

Wady:
cena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz