sobota, 2 września 2017

Jogurty Zott Primo


Dziś przychodzę z recenzją jogurtów Zott Primo, które po raz kolejny mam przyjemność testować. Niestety nie udało mi się dostać wszystkich rodzajów- jogurtu do picia z miodem i jogurtu gęstego naturalnego nie próbowałam. Jeśli chodzi o Zott Primo z dodatkami, to jakiś czas temu uczestniczyłam w kampanii trnd.pl, która ich dotyczyła i moją opinię na ich temat znajdziecie TUTAJ oraz TUTAJ1. JOGURT DO PICIA NATURALNY BEZ LAKTOZY

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć 

Tutaj miłe zaskoczenie. Jogurt ten nie różni się wcale smakiem od tych zawierających laktozę. Jest niezwykle orzeźwiający. Konsystencja bardzo płynna. Jest to świetna alternatywa dla osób zabieganych- odklejasz wieczko i po prostu wypijasz, łyżeczka jest zbędna.


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Skład? Idealny.

Za opakowanie zapłaciłam 2,59 PLN. Cena nie za niska, jednak za taką jakość warto trochę wydać.


2. JOGURT TYP GRECKI.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Tutaj mamy dwie gramatury- 330 g i 220g- co uważam za świetny pomysł. Ja używam go do mizerii i jest super. Smak jakby miks śmietany i jogurtu naturalnego, z powodzeniem zastępuje śmietanę.
Za duże opakowanie zapłaciłam 2,95 PLN, a za małe 1,99 PLN.


3. JOGURT NATURALNY Z MIODEM.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Mój faworyt :) Prawdziwy, pyszny miód i zero dodatku cukru :) Jogurt jest lekko słodki, wyraźnie czuć miód, którego zresztą jest całkiem sporo w składzie. Wielka gratka dla wielbicieli miodu i osób chcących zadbać o dietę. 


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Skrobia kukurydziana, która znajduje się w składzie, choć brzmi tajemniczo i przynajmniej mi wydawała się "złem", to tak naprawdę naturalny zagęszczacz, nadaje idealną gładkość. Jest idealna dla osób będących na diecie bezglutenowej i proteinowej oraz dla alergików.

Cena- 1,49 PLN


4. JOGURT NATURALNY BEZ LAKTOZY.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Smak taki sam jak jogurtu pitnego bez laktozy. CUDO! Bardzo delikatna konsystencja i smak.


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć


Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Cena- 1,69 PLN.
Wspomnieć muszę również, że mleko, z którego produkowane są te produkty jest ze wspaniałych źródeł.

"Ogromną rolę w procesie powstawania produktów firmy Zott odgrywają dostawcy mleka. Współpraca z nimi jest wyjątkowo cenna dla firmy Zott, i to ona w dużej mierze stanowi o bardzo dobrej pozycji spółki wśród producentów artykułów mleczarskich.

Mleko oferowane przez gospodarstwo Państwa Kierstein wielokrotnie nagradzane były w konkursie "Supermleko". W miejscowości Rozmierz w powiecie strzeleckim znajduje się hodowla, która uchodzi za wzorcową. Właściciele od lat dokładają starań, aby zapewnić zwierzętom komfortowe warunki życia.

Krowy z gospodarstwa rodzinnego pana Jana Kałki, oprócz tego, że dają znakomite mleko, świetnie prezentują się na... wybiegach! Hodowca z Osieka w województwie opolskim preferuje odchów naturalny, który bardzo dobrze służy jałówkom. Około 50 młodych krów przez cały rok przebywa na specjalnie przygotowanym pastwisku, na którym znajduje się wiata chroniąca przed zimnem i wiatrem. Na koncie hodowcy znajdują się nagrody zdobyte w konkursie "Supermleko"."Brak komentarzy:

Prześlij komentarz